Szakács

Szakács

2022-04-12 09:46:06

Hirdetés adatai

  • Feladó: Schmidt Jánosné
  • Feladva: 2022-04-12
  • Lejár: 2022-07-28

Leírás

Belvárdgyulai éttermünkbe keresünk önmagára és a munkájára igényes gyakorlattal rendelkező szakács kollégát.

Főbb feladatok:
• étkezési alapanyagok előkészítése, feldolgozása (párolás, főzés, sütés),
• hagyományos, házias ételek elkészítése, adagolása, díszítése, tárolása,
• segédszemélyzet munkájának összehangolása és irányítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:
• szakirányú végzettség
• B kategóriás vezetői engedély előnyt jelent
• étteremben, konyhán szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:
• versenyképes jövedelem
• hosszútávú munkalehetőség
• bejelentett, stabil állás
• személyzeti étkezés
• jó csapat, családias környezet

A munkavégzés helye:
Belvárdi Fogadó – 7747 Belvárdgyula, Ady Endre utca 3
A Belvárdi Fogadó lelkét az éttermünk jelenti, amely hétköznap és hétvégén is a’la carte fogásokat, ebédre pedig naponta változó, ötféle menü-összeállítást kínáló étteremként tart nyitva. Ennek hátterét a helyben lévő legmodernebb konyhai technológiával felszerelt termelőkonyhánk biztosítja.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal: info@belvardifogado.hu címre

Cím

Régió: Baranya
Település: Belvárdgyula
Cím: Ady Endre utca 3.
Irányítószám: 7747

Részletek

  • Munkavégzés helyének típusa: Helyhez kötött
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Minimálisan elvárt végzettség: Szakiskola / szakmunkás képző
  • Minimálisan elvárt tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Fizetés: Fizetési igényt várunk
  • Típus: Vendéglátás, idegenforgalom
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást

Juttatások

  • Étkezési jegy
  • Szakmai tréningek
Schmidt Jánosné
+36203590578

Üzenet küldése

Kiemelt hirdetések